BG Sport Bąkowa Góra - Ruch Chrzanowice 1:3 (0:2)

BG Sport Bąkowa Góra przegrał w ostatnim meczu obecnego sezonu u siebie z Ruchem Chrzanowice 1:3.
7' 0:1
43' 0:2j
75' 0:3
88' 1:3 Woźniak (asysta Smolarczyk)

BG Sport: Jacek Zdulski - Krzysztof Majewski, Tomasz Rutowicz, Łukasz Żurawski - Łukasz Trzebiński (46' Adam Wołczyk)- Piotr Szymanek (67' Dawid Woźniak), Mateusz Patek, Dawid Patek, Michał Sewerynek (17' Mateusz Smolarek) - Tomasz Pągowski, Andrzej Sztark (80' Piotr Smolarczyk)
Trener: Michał Sewerynek
Kartki: Żółta - Łukasz Trzebiński
Widzów: 80 osób
Mecz w Bąkowej Górze zaczął się od ataków Ruchu Chrzanowice. To goście od samego początku spotkania lepiej weszli w ten mecz. W 2 minucie tylko bardzo dobra interwencja Jacka Zdulskiego uratowała Nasz zespół od utraty gola. W 6 minucie oddajemy pierwszy celny strzał na bramkę gości. Jednak piłka po strzale Piotrka Szymanka ląduje w rękawicach bramkarza Ruchu.
W 7 minucie tracimy bramkę i przegrywamy 1:0. W 10 minucie ponownie groźnie atakują goście, ale i tym razem pewnie broni Zdulski. W 17 minucie dochodzi do pierwszej zmiany w Naszej drużynie. Kontuzjowanego Michała Sewerynka zastąpił Mateusz Smolarek. W 35 minucie strzelał z rzutu wolnego Dawid Patek - niestety niecelnie. W 37 minucie znów atakują zawodnicy Ruchu. Piłka po ich strzale pewnie zostaje wyłapana przez golkipera BG. 5 minut przed końcem pierwszej połowy tracimy drugiego gola. Błąd w ustawieniu drużyny BG wykorzystał pomocnik gości, który ładnym strzałem za pola karnego zdobył gola.
Wynik do przerwy 2:0.
Od początku drugiej połowy w drużynie BG nastąpiła zmiana: za Łukasza Trzebińskiego na placu boju pojawił się Adam Wołczyk. W 51 minucie z rzutu wolnego strzelał Łukasz Żurawski, piłkę po jego strzale z trudem, na raty broni bramkarz Ruchu. W 62 minucie groźnie strzelał Andrzej Sztark - niestety niecelnie. W 67 minucie za Piotrka Szymanka na boisku pojawił się Dawid Woźniak. W 69 minucie głową strzelał Mateusz Patek - minimalnie za wysoko. W 70 minucie mogło być 2:1 - jednak strzał z rzutu wolnego Dawida Patka na rzut rożny wybija bramkarz gości. W 71 minucie powinno być 2:1, jednak 100% sytuacji nie wykorzystał Tomasz Pągowski. W 72 minucie tylko kapitalna obrona bramkarza Ruchu, sprawiła, że nadal wynik meczu brzmiał 2:0. W 75 minucie tracimy trzeciego gola. Błąd obrońcy BG - z zimną krwią wykorzystali goście. W 80 minucie na boisku pojawia się Piotr Smolarczyk, który zastąpił Andrzej Sztark.
W 88 minucie zdobywamy bramkę. Bardzo dobre zagranie Piotrka Smolarczyka strzałem głową na bramkę zamienił Dawid Woźniak. W 89 minucie cudowny strzał z 35 metrów Adama Wołczyka kapitalnie na rzut różny wybija bramkarz gości. W 90 minucie strzał Krzyśka Majewskiego broni golkiper Ruchu i wynik 3:1 staje się faktem.
Wynik końcowy 3:1