BG Sport Bąkowa Góra - Victoria Woźniki 0:3 (0:0)

BG SPORT Bąkowa Góra - Victoria Woźniki 0:3 (0:0)

BG Sport: Jakub Kusa - Krzysztof Majewski (80' Zbyszek Sala), Dawid Patek, Łukasz Żurawski - Łukasz Trzebiński (68' Adam Wołczyk) - Piotr Szymanek (72' Rafał Chmielewski), Mateusz Patek, Andrzej Sztark, Michał Sewerynek - Damian Michalski (65' Dawid Woźniak), Tomasz Pągowski.
Trener: Michał Sewerynek

Kartki: żółta: Dawid Patek, Łukasz Trzebiński.
Widzów: 180

BG Sport Bąkowa w przedostatnim meczu u siebie przegrał z liderem z Woźnik 3:0
Mecz rozpoczął się od zdecydowanych ataków gości, ale dobra postawa obrony na czele z Jakubem Kusą w bramce sprawiła, że goście nie byli w stanie zdobyć bramki. Po początkowej przewadze gości z biegiem czasu do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy Michała Sewerynka. W 11 minucie strzelał Mateusz Patek - niestety niecelnie. W 16 minucie mogliśmy prowadzić 1:0, jednak piłkę po mocnym uderzeniu Mateusza Patka na rzut rożny wybił golkiper Wożnik. W 18 minucie powinno być 1:0 dla BG. Z 12 metrów strzał oddał Tomasz Pągowski, który okazał się minimalnie za mocny - była to najlepsza okazja bramkowa gospodarzy w pierwszej połowie meczu.  W 20 minucie ponownie atakujemy, ale i tym razem brakuje Nam szczęścia po strzale Pągowskiego.  W 25 minucie tylko bardzo dobra postawa Kusy, powoduje, że nadal jest bezbramkowy remis. W 30 minucie z dystansu strzelał Damian Michalski - niestety zbyt lekko i niecelnie. W 35 minucie po raz kolejny fantastyczną interwencją popisuje się Kusa, ratując zespół BG Sport-u przed utratą gola.
Wynik do przerwy 0:0.
Druga połowa zaczyna się dla Nas fatalnie. W 49 minucie fantastyczny strzał gości z około 28 metrów powoduje, że przegrywamy 1:0. Po utracie bramki zawodnicy BG stanęli, a goście coraz częściej gościli pod Naszą bramką. W 52 minucie ponownie Jakub Kusa ratuje Bąkowian przed utratą bramki. W 56 minucie groźnie strzelał głową Mateusz Patek, ale na posterunku stał bramkarz Victorii. W 57 minucie jest już 2:0, po cudownym golu z rzutu wolnego z około 30 metrów. Bramka stadiony świata - gratulację dla strzelca.  W 60 minucie dobrą okazję miał Damian Michalski - jednak i tym razem lepszy okazał się golkiper lidera rozgrywek. W 70 minucie ponownie atakujemy. Tym razem strzał Michała Sewerynka okazał się niecelny. W 82 minucie po rajdzie Zbyszka Sali w dobrej sytuacji znalazł się Wożniak. Piłkę po jego strzale głową z problemami broni bramkarz gości.  W 85 minucie meczu po błędzie naszego bramkarza tracimy trzecią bramkę i jest po meczu.
Wynik końcowy 3:0.
Dzięki wygranej Victorii Woźnik w Bąkowej Górze, drużyna gości zapewniła sobie awans do A-klasy. Gościom z Woźnik gratulujemy wygranej a przede wszystkim awansu do A -klasy. Powodzenia chłopaki.
Nam zostały do rozegrania dwa mecze, w których musimy zdobyć punkty by w miłej atmosferze zakończyć tegoroczne rozgrywki piłkarskie. Więc chłopaki trenujemy i gramy do końca.

Treningi w tym tygodniu: wtorek i czwartek godz. 18:00 boisko BG Sport-u.