Czarni Rozprza _ BG Sport Bąkowa Góra 4:1 (2:0)

Czarni Rozprza  _ BG Sport Bąkowa Góra 4:1 (2:0)

W przedostatnim meczu kontrolnym drużyna BG Sport przegrała z Czarnymi Rozprza 4:1
Bramkę dla Naszego zespołu strzelił Tomasz Pągowski.
BG Sport: Jakub Kusa (25' Wiktor Kobędza, 46' Michał Krawczyk, 66' Jacek Zdulski) - Krzysztof Majewski, Tomasz Wieczorek, Łukasz Żurawski, Łukasz Trzebiński - Dawid Patek, Mateusz Patek, Bartek Skowron, Michał Jeż - Rafał Chmielewski, Damian Michalski.
Na zmiany wchodzili: Dawid Gawlik, Adam Wołczyk, Piotr Szymanek, Piotr Smolarczyk, Mateusz Smolarek, Tomasz Pągowski, Zbigniew Sala
Mecz z Czarnymi Rozprza był debiutem w bramce nowego bramkarza BG Sportu  - Wiktora Kobędzy. Wiktorowi serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w barwach BG.

Informujemy, że najbliższy trening odbędzie się w środę na hali w Ręcznie o godzinie 17:00.