Piast Krzywanice - BG SPORT Bąkowa Góra 1:1
BG Sport Bąkowa Góra zremisował z Piastem Krzywanice 1:1. Był to pierwszy remis w obecnym sezonie podopiecznych Michała Sewerynka. Bramkę dla Naszego zespołu zdobył Tomasz Pagowski.
BG SPORT: Kusa – Wnuk – Wieczorek, Żurawski – Gawlik – D. Patek (46. A. Sztark), Sewerynek, M. Patek, Szymanek (71. Smolarek) – Michalski, Pągowski.
Trener: Michał Sewerynek
Kartki: Tomasz Wieczorek (żółta) i Bartłomiej Wnuk (żółta).
 Ważniejsze wydarzenie meczu ,,minuta po minucie”:
9’ ostry faul na Dawidzie Patku, musiał na kilka minut opuścić boisko
14’ akcja D. Patek – Michalski, strzał tego pierwszego minimalnie nad poprzeczką
18’ uderzenie Michalskiego, bramkarz na posterunku
20’ strzał Pągowskiego zablokowany
26’ akcja gospodarzy, Kusa pewnie broni
27’ Pągowski strzela głową w bramkarza
33’ optyczna przewaga BG bez groźnych sytuacji
36’ akcja braci Patków, niedokładne ostatnie podanie Mateusza
38’ indywidualnie Szymanek, niedokładne dośrodkowanie
43’ żółta kartka dla Wieczorka za dyskusje z sędzią
44’ strzał D. Patka obok bramki
46’ zmiana: A Sztark za D. Patka
48’ rajd Sztarka, Michalski nie doszedł do podania
53’ gol dla BG Sportu! Głową trafia Pągowski po dośrodkowaniu Sewerynka z wolnego
57’ niestety 1:1, znowu bardzo szybko tracimy gola wyrównującego jak w poprzednim meczu, po wypuszczeniu piłki przez Kusę i dobitce
58’ Sewerynek indywidualnie, strzał niecelny
65’ błąd Wnuka, gorąco pod naszą bramką, gospodarze nieskuteczni
70’ ponownie kotłuje się w naszym polu karnym, ale Kusa świetnie interweniuje
71’ zmiana: Smolarek za Szymanka
73’ żółta kartka dla Wnuka za dyskusje z sędzią
76’ Pągowski wychodzi sam na sam z bramkarzem, ale jego uderzenie głową broni instynktownie golkiper, mało brakowało 78’ strzał Michalskiego w bramkarza
81’ rajd Sewerynka przez kilkadziesiąt metrów zakończony nieskutecznie
83’ inicjatywa coraz większa po stronie gospodarzy, Kusa wybija na róg
86’ 100% sytuacja dla Piasta, dopisuje nam szczęście