VIS Gidle - BG Sport Bąkowa Góra 4:0

W meczu sąsiadów z tabeli, drużyna BG Sport Bąkowa Góra przegrała na wyjeździe z VIS-em Gidle 4:0.

BG SPORT: Kusa – D. Patek – Majewski (68. Sala), Żurawski (80. Wołczyk) – Trzebiński (71. Smolarek) – Szymanek, Rutowicz, Chmielewski, Jeż – Michalski, Pągowski.
Żółta kartka: Trzebiński.
Trener: Michał Sewerynek.

Relacja ,,minuta po minucie”:
1’ – 100% sytuacja dla gospodarzy, Kusa broni, brak koncentracji już na początku jak tydzień temu
5’ – 1:0 po strzale z 16. metra przy bierności naszej obrony i wcześniejszym błędzie Majewskiego
7’ – brak szczęścia, poprzeczka po strzale Chmielewskiego z dystansu
9’ – akcja gospodarzy, pewnie interweniuje Kusa
12’ – 100% sytuacja BG Sport – u , Majewski nad poprzeczką z kilku metrów
13’ – błąd bramkarza Vis – u niewykorzystany przez Michalskiego
18’ – Rutowicz nad bramką z wolnego 21’ – groźnie atakują gospodarze, niecelne ostatnie podanie
23’ – kolejna setka dla BG, Michalski pudłuje po znakomitym rajdzie i dograniu Szymanka
26’ – strzał Gidel w ręce naszego golkipera
31’ – wyrównana gra w środku pola
32’ – Michalski strzela z wolnego, bramkarz wybija
36’ – Patek z wolnego w bramkarza
40’ – składna akcja Bąkowej, Chmielewski minimalnie strzela nad poprzeczką
43’ – rzuty rożne z obu stron nieskutecznie wykonywane.
45+1’ – koniec połówki.
Niezła gra kilka wybornych sytuacji, niestety znowu musimy gonić wynik.
49’ – strzał Majewskiego wysoko nad bramką
53’ – żółta kartka dla Trzebińskiego za dyskusje z sędzią
55’ – rzuty rożne z obu stron dla BG, niecelny strzał Pągowskiego
58’ – prawidłowo zdobyty gol wyrównujący Michalskiego niesłusznie nie uznany przez arbitra, który dopatrzył się spalonego ze środka boiska po kilku sekundach od przyjęcia piłki. Chyba kontaktował się z wirtualnym asystentem
59’ – chwilę potem mamy 2:0 zamiast remisu, prezenty umiemy rozdawać
65’ – gra w środku pola bez efektów
68’ – zmiana: Sala za Majewskiego
71’ – zmiana: Smolarek za Trzebińskiego
74’ – optyczna przewaga Vis – u
77’ – strzał Patka z wolnego w środek bramki
79’ – 3:0 po pięknym strzale w długi róg, efekt odkrycia się
80’ – zmiana: Wołczyk za Żurawskiego
83’ – kolejne kontry Gidel nieskuteczne
87’ – gospodarze w końcu dopinają swego, skutecznie kontrują i mamy 4:0.
90+2’ – koniec meczu