Warta Pławno - BG Sport Bąkowa Góra 1:3 (1:0)

BG Sport Bąkowa Góra  pokonał w Wartę Pławno na wyjeździe 3:1.

BG SPORT: Jakub Kusa – Bartłomiej Wnuk – Krzysztof Majewski, Łukasz Żurawski – Łukasz Trzebiński (88. Adam Wołczyk) – Rafał Chmielewski, Tomasz Rutowicz, Mateusz Patek, Michał Sewerynek (80. Dawid Woźniak) – Dawid Patek (89’ Zbigniew Sala), Damian Michalski.
Trener: Michał Sewerynek.
Kartki: brak.

Relacja ,,minuta po minucie”:
3’ – od początku gra toczy się na naszej połowie
4’ – pierwszy strzał Pławna, Kusa broni
7’ – brzydki faul na Chmielewskim, bez kartki
13’ – D. Patek przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem gospodarzy, po dograniu brata Mateusza
17’ – dobry rajd Majewskiego, zabrakło dokładnego podania
23’ – D. Patek strzela minimalnie obok bramki
24’ – bardzo ładna akcja D. Patek – Michalski, ten drugi uderza nieskutecznie
28’ – M. Patek strzela głową nad bramką po rożnym Sewerynka
33’ – Warta z wolnego obok bramki
34’ – strzał Sewerynka, bramkarz wybija na róg
39’ – kotłuje się pod naszą bramką, obrońcy blokują strzał
40’ – faul Rutowicza, wolny z 20 metra i 1:0 dla Warty, pierwsze celne uderzenie na bramkę i od razu gol
42’ – gospodarze za ciosem, ale tym razem obok bramki 43’ – koniec połówki, dość wcześnie odgwizdany
49’ – dobra akcja BG, brakło ostatniego podania D. Patka do Michalskiego
54’ – strzał gospodarzy w słupek, mamy szczęście
59‘ – Rutowicz z dystansu nad bramką
60’ – 1:1, gol z pierwszej piłki Chmielewskiego po dośrodkowaniu M. Patka
65’ – gorąco pod naszą bramką, Kusa broni
73’ – 100% sytuacja Michalskiego, trafia w poprzeczkę z bardzo bliska
75’ – obejmujemy prowadzenie, Michalski rehabilituje się, piękne uderzenie głową pod poprzeczkę po dośrodkowaniu Sewerynka
79’ – składna akcja BG Sportu, strzał Chmielewskiego w bramkarza
80’ – zmiana: Woźniak za Sewerynka
86’ – 3:1, D. Patek pieczętuje zwycięstwo pięknym strzałem, z resztą wszystkie gole gości w tym meczu nieprzeciętnej urody, asysta Trzebińskiego
88’ – zmiana: Wołczyk za Trzebińskiego
89’ – zmiana: Sala za D. Patka
90+3’ – koniec meczu.