Zimny prysznic w Grocholicach !!!

W III meczu rundy wiosennej piotrkowskiej b-klasy drużyna BG SPORT Bąkowa Góra przegrała z KS Grocholice Bełchatów 4:1.
Bramki: Damian Michalski (asysta Michał Jeż)
BG Sport: Jacek Zdulski - Dawid Patek (67' Dawid Woźniak), Bartłomiej Wnuk, Tomasz Wieczorek - Dawid Gawlik - Michał Jeż (69' Łukasz Żurawski), Mateusz Patek, Bartłomiej Skowron, Rafał Chmielewski (46' Piotr Szymanek) - Damian Michalski (60' Michał Sewerynek), Tomasz Pągowski.
Trener: Michał Sewerynek

Początek meczu w Grocholicach nie zapowiadał tam tragicznego finału tego pojedynku. Pierwsze minuty spotkania to wyraźna przewaga drużyny BG, która zmusiła zespół gospodarzy tylko i wyłącznie do obrony. W 15 minucie meczu prowadzimy 1:0. Bramkę dla Naszego zespołu strzelił Damian Michalski po bardzo dobrym dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Michała Jeża.
Po zdobyciu bramki, nadal staraliśmy się prowadzić grę i zdobyć kolejną bramkę. Niestety już w 17 minucie złe ustawienie zawodników BG Sport-u spowodowało, że gospodarze szybko wyrównali.
W 25 minucie było już 2:1 dla Grocholic. Zbyt dużą bierność Naszych zawodników wykorzystał zawodnik Grocholic, zdobywając fantastyczną bramkę z narożnika pola karnego.
Wynik do przerwy 2:1.
Po przerwie staraliśmy się jak najszybciej zdobyć bramkę wyrównującą. Niestety w 50 minucie tracimy kolejnego gola i jest już 3:1.
Od 67 minuty stawiamy wszystko na jedną szalę i zaczynamy grać 3 napastników. Niestety nasze akcje i strzały są albo zbyt nerwowe albo niecelne. Najlepszą okazję ku zmianie wyniku miał Michał Sewerynek, jednak piłka po jego strzale za pola karnego minimalnie minęła bramkę gospodarzy. W okresie od 65 minuty do 85 grając mega ofensywnie narażamy się na groźne kontry. Tylko i wyłącznie fantastyczna postawa Jacka Zdulskiego spowodowała, że nie straciliśmy kolejnych bramek. Trzy sytuacje 100% padały łupem "Zduły". W 87 minucie tracimy 4 gola i jest już po meczu.

Dziękujemy wszystkim kibicom za obecność podczas meczu i zapraszamy na kolejne spotkanie z udziałem BG Sport-u.